Starczy Euro, czas na urlop! cz.3
3 gru 2018

Starczy Euro, czas na urlop! cz.3

Post by Redaktor

Zapowiada się jatka na rynku drogerii. Spółka Hygienika rzuciła rękawice Rossmannowi. Będzie rosnąć poprzez kupno sklepów Schleckera, który w ostatnich czasach zastanawia się raczej -•ad tym, gdzie placówki zamykać, a nie otwierać. Liczymy na czystą, zadbaną rywalizację.

Tymczasem na rynku salonów kosmetycznych zapowiada się rzeź. W branży chodzą słuchy, że z rynku zniknie 2 tys. placówek. Franczyzodawcy zacierają ręce, bo zwykle w takiej sytuacji w pierwszej kolejności szlag trafia salony typu „no name”. Nie żebyśmy zachęcali do przystępowania do sieci…

Jest kolejna spółka franczyzowa na NewConnect.Tym razem na emisję (co prawda prywatną, dla ograniczonej liczby akcjonariuszy) zdecydował się franczyzodawca sieci Triceps.pl i Burneika Sports Gym. Co tu gadać, nie ma lipy!

Sieć klubów fitness spod znaku Hard Candy planuje wejść na rosyjski rynek. Nie byłoby o czym mówić, gdyby nie fakt, że jej twarzą jest niejaka Madonna. Dobrze zapowiadająca się piosenkarka opracowała ponoć zestawy ćwiczeń i brała udział w przygotowaniu projektu wystroju wnętrz klubu. Słowem, pełen know-how. Ciekawe, czy można tam też dowiedzieć się czegoś na temat opraw wizualnych koncertów. Na przykład, jak umiejętnie pokazać gołą pierś albo wyeksponować swastykę na czole francuskiego polityka…

Coffee News Polska zapowiedział swoim franczyzobiorcom, że jeśli chcą pozostać partnerami sieci, to muszą zaprzestać jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej. Efekt jest taki, że z 15 franczyzobiorców zostało mu już tylko sześciu. Cóż, nie samą prasą człowiek żyje.

Systemy sieciowe zaczynają mieć dość Grecji. Wcześniej z tego rynku wycofały się supermarkety Aldi, teraz za pas nogi bierze Carrefour. Ponoć zamiast bidy na Peloponezie woli obiecującą Argentynę. Poza tym Euro 2012 wzmaga tęsknotę za Leo Messim.

Spis treści:

http://www.gord.pl/starczy-euro-czas-na-urlop-cz-1/
http://www.gord.pl/starczy-euro-czas-na-urlop-cz-2/
http://www.gord.pl/starczy-euro-czas-na-urlop-cz-3/

1 Comments

Leave a Comment